Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 23 червня 2018 року
  Останні новини:
   

Закарпатські митники вилучили пляшечки з наркотичною речовиною

червня 19
15:36 2017

Працівники Закарпатської митниці ДФС у зоні діяльності митного посту "Тиса" здійснили ряд вилучень товарів, серед яких наркотичні речовини, вино, цигарки та автомобіль.

Зокрема, 16 червня, повертаючись автомобілем з Італії додому через МП "Тиса", громадянин України обрав "червоний коридор" та задекларував товари і готівку. Таким чином письмово, а також усно заперечив наявність у нього будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Однак, у ході митного контролю транспортного засобу та речей мешканця Чернівеччини, окрім задекларованих тринадцяти дорожніх сумок з особистими речами та іноземної валюти у сумі 3000 євро, були виявлені не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні продукти харчування та алкогольні напої італійського виробництва: 36 пляшок олії "PENNY" та "VIVILDI", а також 38 пляшок вина ігристого "iGelsi" та "Millesimato Blanc de Blancs". Для оцінки товару необхідне залучення спеціаліста.

17 червня з Італії в Україну повертався мешканець Рівненщини, який, проїжджаючи "червоним коридором", "забув" задекларувати медичний препарат іноземного виробництва "Diazepam 5 mg/ml", в кількості трьох скляних флаконів, ємкістю 20 ml кожний у фабричних упаковках, загальною вартістю 13,50 євро.

Зауважимо, що діюча речовина "Diazepam" віднесена до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів затвердженого ПКМУ від 6 травня 2000 року №770 Таблиці №3 Списку №2 "Психотропні речовини, обіг яких обмежено і стосовно яких допускаються виключення деяких заходів контролю".

18 червня мешканець Львівщини прямував вантажним автомобілем "Mercedes-Benz Sprinter" до Чехії, обравши "червоний коридор". У митній декларації українець вказав свої паспортні дані та наявність у нього однієї дорожньої сумки.

Відтак, врахувавши відповідні ризики та підозрюючи громадянина у приховуванні товарів, митники прийняли рішення провести поглиблений обшук автомобіля. В результаті митного обшуку, у спеціально обладнаних та пристосованих з метою незаконного переміщення цигарок через митний кордон України сховищах, було виявлено 289 пачок цигарок різних торговельних марок з акцизними марками. Тютюнові вироби знаходились у передній правій стойці автомобіля.

Також сьогодні мешканець Рівненщини, повертаючись з Італії через "Тису" та обравши "червоний коридор", задекларував паспортні дані та наявність у нього п'ять дорожніх сумок, "забув" внести до декларації 62 паперових тетрапаки з італійським вином "LORENZONETTO cav. guido" та "TAVERNELLO", загальною місткістю 138 л. Для оцінки товару необхідне залучення спеціаліста.

Таким чином, громадяни України не заявили за встановленою формою в митній декларації точні відомості про переміщувані ними через митний кордон України товари, які підлягають обов'язковому письмовому декларуванню та обмежені для переміщення через митний кордон України. Відповідно до митного законодавства товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил, а також транспортний засіб зі спеціально виготовленими сховищами, вилучено. Матеріали будуть передані до суду.

ДФС у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

У Виноградові на міському сміттєзвалищі знайдено труп жінки

    У

Ознак насильницької смерті не виявлено, повідомляє Мukachevo.net. Ще вчора цю 29-річну виноградівку, мешканку села Дротинці, бачили тут живою. А сьогодні об ...