Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 червня 2017 року
 Останні новини:

Через "свободівців" активісти зірвали сесію Тернопільської міськради

червня 02
13:13 2017

Трьох "свободівців" виключили з фракції, їх і інших депутатів не пускали до міськради Тернополя.

Конфлікт у сесійній залі, а також сутички під будівлею міськради, сьогодні, 2 червня, почалися з того, що трьох депутатів виключили з фракції "Свобода", інфрмує "Зрада".

Протистояння під стінами міськради почалося близько 10:00. Це вже третя спроба провести сесію. Конфлікт почався з того, що трьох депутатів виключили з фракції "Свобода". Ряд народних депутатів знаходяться під стінами міськради і не можуть потрапити всередину. Правоохоронці перекрили рух на прилеглих вулицях, всіх перехожих перевіряли на металодетекторі. Одному з депутатів, що знаходяться в сесійній залі, стало погано.

Нагадаємо, місцеве видання писало, що вул. Листопадова - від Нацбанку до міськради - з 10:00 була перекрита. Біля будівлі міськради чергували десятки патрульних, кінологи, в будівлю дозволяли входити, тільки перевіривши на металодетекторі. Біля міськради також зосередилися депутати від "Свободи", яких виключили з фракції, лунали крики "Ганьба". У будівлю не пускали багатьох депутатів. На сесії зареєструвалися 22 депутати (необхідний мінімум), в ході подій їх кількість зменшилася до 15-ти чоловік і сесія закрилася. Відзначається також, що депутати не змогли вирішити питання з львівським сміттям.

Подібні новиниПопулярні новини

Стало відомо, як виглядатиме колишній магазин Фунданича (фото)

    Стало

Вже другий тиждень не вщухає скандал навколо знесення старовинного будинку на вулиці Волошина, 47. На магазині із фактично єдиною збереженою довоєнною вивіскою, ...

завантаження...