Звернення Луцького міського голови щодо ситуації у місті станом на 9 ранку 28 лютого (Відео)

Опубліковано:

Обстановка в місті спокійна. Ніч пройшла спокійно. Станом на дану хвилину, всі служби, організації та заклади, які підтримують нормальну життєдіяльність міста, працюють у штатному звичному режимі. Громадський транспорт у нашому місті працює.

Сьогодні ми продовжуємо укріплювати наші блокпости, доукомплектовувати тих людей, які несуть службу на блокпостах усім необхідним. Сьогодні ми будемо застосовувати нові засоби для зупинки ворога, у разі намагання ворога пройти у наше місто. Тому сьогодні особливий акцент в роботі на це.

Хочу нагадати, що працює в нас центр допомоги територіальній обороні, основний центр якого знаходиться в драмтеатрі. Також по мікрорайонах є відділення, які працюють в усіх спортивних клубах нашого комунального закладу “Спорт для всіх”. Якщо ви бажаєте допомогти, ви можете звернутися в ці місця.

Ми отримуємо колосальну кількість підтримки для тероборони. Я хочу подякувати сьогодні кожному, хто допомагає, кожному, хто привозить все необхідне, кожному волонтеру, який працює в наших центрах і кожному нашому працівнику.

Сьогодні з 7 години ранку в нашій громаді діє заборона на продаж алкоголю. Прошу переконливо усіх її дотримуватись, тому що сьогодні нам важливо порядок, дисципліна і безпека.

Нехай цей день буде для нас усіх буде спокійним і нехай у нас всіх все буде добре.

Луцька міська рада

Про Захід