Жителька Хмельниччини віддала шахраю 28 тисяч гривень

Опубліковано:

22-річна жителька Камʼянець-Подільського району втратила понад 28 тисяч гривень, довірившись псевдопокупцю. Останній мав намір придбати у потерпілої дитяче взуття, оголошення про продаж якого жінка раніше опублікувала на одному із сайтів.

Обговоривши деталі покупки, зловмисник запропонував заявниці оформити доставку безпосередньо через сайт, на якому був розміщений товар. Для цього жінка мала перейти за посиланням та вказати свої паспортні дані та банківські реквізити.

Потерпіла, нічого не підозрюючи, ввела за фіктивним посиланням, яке надіслав співрозмовник свої особисті дані, й одразу після цього з її рахунку зникло понад 28 тисяч гривень.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події та вкотре закликають громадян бути вкрай обережними з розповсюдженням особистої інформації. Перевтілившись у покупців, шахраї виманюють у людей їхні дані, аби отримати доступ до рахунків. Не дайте себе ошукати, тримайте в секреті конфіденційну інформацію. Бережіть себе та свої кошти.

Аби не потрапити в шахрайські схеми, не довіряйте сумнівним покупцям, які пропонують різні варіанти купівлі та оплати. Адже це може бути пасткою для вашого гаманця.

Поліція Хмельницької області

Про Захід