Жителька Берегівщини народила двійну у «швидкій»

Опубліковано:

По-під ранок бригада №804 отримала виклик в селище Батьово: «27-річна жінка, сьомі пологи. Ризик стрімкого перебігу». За кілька хвилин – медики на місці. Породіллю довелось нести до машини – жінка не спроможна була вже йти, перейми відбувалися щохвилини.

«Під час розмови з нею, з’ясувалося, що чекають двійню – розповідає фельдшер Іштван Лажон. –Розумію, що доведеться приймати пологи в авто, оскільки до лікарні 35 км і можемо не встигнути. Так і сталося… На дорозі між селами Ботрадь та Шом зупинили авто і разом з водієм Федором Шімоном приймаємо пологи. Дитинка йшла ніжками вперед, але все відбулось без ускладнень – народилась здорова дівчинка».

Провівши всі належні маніпуляції медичне авто рушило далі в дорогу. Але вже через 10 хвилин на в’їзді у с. Бигань автомобіль потрібно зупиняти вдруге – народжується ще одна дівчинка.

«Обидві новонароджені дівчинки і мама почувають себе добре, хоча пологи були стрімкими і малятка мали ніжне передлежання (йшли родовими шляхами ніжками вперед). В моїй практиці це перша двійня у «швидкій», хоча за останні пару років вже прийняв троє пологів», – додав фельдшер.

Зараз мама з двома здоровими малятками знаходяться у Берегівській лікарні ім. Б. Ліннера під наглядом лікарів. Всі троє почуваються добре і сподіваються на швидке відновлення породіллі після таких стрімких та незвичайних пологів.

КНП «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» ЗОР

Про Захід