Анонси Культура

Завтра – фінал PITCH UA 2: пітчинг, експерти і “Розмови з Голлівудом”

12 травня відбудеться відкритий фінальний пітчинг конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 2, організованого компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development).

Захід розпочнеться 12 травня об 11:00 зі вступного слова організаторів конкурсу – керівника медіа напрямку UCBI II Віри Костенко-Кузнєцової і директора компанії MRM Катерини Удут. Також своїми думками щодо важливості конкурсу та побажаннями успіху його учасникам поділяться представники установ, безпосередньо зацікавлених у тому, аби якісного та цікавого українського контенту ставало дедалі більше – виконуюча обов’язки Директора місії USAID в Україні Сьюзан Кутор (Susan Kutor), голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук/Marina Kuderchuk та виконавчий директор Український культурний фонд Юлія Федів.

Об 11:30 розпочнеться пітчинг і автори 17 проєктів різних жанрів, що пройшли до фіналу, особисто презентуватимуть їх експертам і широкому загалу.

А о 18:00 фінал PITCH UA 2 продовжиться випуском програми “Розмови з Голлівудом”, що стане символічним резюме конкурсу, оскільки цього разу в ефірі буде гостя, яка спеціалізується саме на створенні соціально вагомого й водночас розважального контенту з душею та сенсом, – співзасновниця та головна креативниця відомої американської студії SoulPancake Голріз Люсіна (Golriz Lucina).

Пітчинг відбудеться у форматі Zoom-конференції з YouTube-трансляцією заходу. Вільно долучитися до фінального онлайн-пітчингу PITCH UA 2 мають змогу усі охочі, для цього потрібно попередньо зареєструватися ТУТ.

Проєкти-переможці конкурсу, які отримають можливість фінансування від UCBI II/USAID, будуть офіційно оголошені на сайті PITCH UA 2 у наступну п’ятницю, 22 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 9 =