Завідувач кафедри економічної теорії УжНУ обмінювався досвідом з колегами з University of Richmond, м. Річмонд, США

Опубліковано:

І навіть тисячі кілометрів відстані від рідного економічного факультету не привід забувати про роботу. Нещодавно, завідувач кафедри економічної теорії – Олександр Молнар, відвідав конференцію «Entrepreneurship export exchange» в Университеті Річмонд.

На конференції було порушено ряд актуальних питань, що стосуються глобальних загроз та управлінських ризиків, кібер-безпеки та передових технологій.

Привітала всіх учасників проф. Ненсі Багранов декан Robins school of business. Своїм досвідом з присутніми поділились спікери конференції, серед яких були екс-конгресмен Джім Колб, екс-посол США Камерон Хюм, Пітер Фателніг делегат ЄС в США, Сара Макгрегор редактор економічної політика в Блумберг, Александра фон Нахмен шеф Вашингтонсьоко бюро DW та багато інших цікавих доповідачів. Їх виступи заціпили надзвичайно важливі та актуальні глобальні проблеми та були запропоновані шляхи їх вирішення.

Після конференції, на запрошення викладачів Університету Річмонда, було відвідано кафедру менеджменту та міжнародного бізнесу цього університету. Де з викладачами кафедри було обговорено особливості навчання студентів. Проф. Fae Bell (координатор Центра міжнародних бізнес програм) та проф. Thomass J. Cossẻ (заступник декана з міжнародних програм) поділились досвідом викладання та організації навчального процесу на своєму факультеті, розповіли про зміст та структуру освітніх програм за якими відбувається підготовка магістрів та бакалаврів з міжнародного бізнесу. Також наші друзі поділилися з нами креативними варіантами вивчення економіки, які стануть в нагоді нам та нашим студентам. Розповіли про навчання за кордоном, а саме про особливості вступу.

Впевнені, що зовсім скоро на нас чекають цікаві кейси та безліч нових ідей від американських колег.

Вважаємо, що такі маленькі кроки кожного із нас, створюють надійний фундамент побудови міжнародних відносин економічного факультету.

УжНУ

Про Захід