Закарпатців запрошують на органний концерт

Опубліковано:

«Орган – живий інструмент без якого я не можу жити» часто говорила із захопленням органістка, заслужена артистка України Наталія Висіч. Цю любов до інструменту вона і передала своїм учням, які продовжують її справу. На сьогодні молодше покоління плідно та з величезним захопленням продовжує навчання грі на одному з найскладніших механізмів світу, який треба не тільки зрозуміти, але і відчути.

Справу Наталії Висіч продовжує послідовниця та чудова виконавиця Катерина Гажо.

Саме 27 вересня у глядачів буде можливість познайомитися з юними виконавицями-ученицями органного класу Ужгородської музичної школи №1  Веронікою Гажо, Анастасією Гриневич, Поліною Євчакова, Зоряною Гапак, Христиною Федаш та Тетяною Яворською (викладач – Катерина Гажо); та випускницею цієї школи, а на даний час вона студентка Приватного музичного університету ім. Густафа Малера Святославою Ковтик. Пітримають та прикрасять захід артисти Академічного камерного оркестру філармонії під керівництвом заслуженого артиста України Владислава Юроша.

У програмі звучатимуть твори Й. С. Баха, Г. Муффата, С. Франка, А. Гейлера, Л. Боельмана, І. Мартона та ін.

Початок о 18:30.

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Тривалість: півтори години. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме на підтримку Збройних Сил України.

Квитки продаються у касі філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55) та на Concert.ua.

Закарпатська обласна філармонія

Про Захід