Закарпатця засудили за крадіжку, побої та погрози вбивством

Опубліковано:

За публічного обвинувачення Перечинського відділу Ужгородської окружної прокуратури жителя с. Тур’ї-Ремети засуджено до ув’язнення на півтора року. Його обвинувачують у нанесенні знайомому середньої тяжкості тілесних ушкоджень, погрозах вбивством і повторній крадіжці (ч. 1 ст. 122, ч. 1 ст. 129, ч. 2 ст. 185 КК України). До цього чоловік притягався до кримінальної відповідальності за п’ять крадіжок і грабіж, а також до адміністративної – за домашнє насильство.

Наразі ж прокурор у судовому засіданні довів, що закарпатець у жовтні 2020 року викрав із помешкання свого роботодавця золоті прикраси на майже 50 тис. грн. Інший інцидент трапився цього року у вересні поблизу одного з магазинів у с. Тур’ї-Ремети. Обвинувачений розпочав сварку зі знайомим та наніс йому кілька ударів по обличчю та тілу.

На шум вийшов місцевий житель і взявся розбороняти чоловіків. У відповідь одержав погрози від винуватця конфлікту. Принісши з дому сокиру, останній продовжив погрожувати потерпілому, який намагався втекти від кривдника. Вступ вироку в законну силу очікується. Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід