Анонси Соціум

Закарпатці долучаються до Міжнародного маршу за клімат

Цього вересня у всьому світі анонсована хвиля молодіжних кліматичних маршів #GlobalClimateStrike. Всесвітній марш за клімат проводиться і в Україні.

Міжнародний марш за клімат в Україні відбудеться в Києві 20-21 вересня, реєстрація тут.

Локальна координаторка кліматичного маршу Анна Біловус повідомила, що від Закарпаття участь в марші візьмуть 10 активістів.

“Для тих, хто не має змоги приєднатися до поїздки в столицю, є можливість прийти на фільмопоказ та взяти участь в челенджі, який плануємо провести через тиждень-півтора у Смартпоінті”, – зазначає Анна.

ЧОМУ ЦЕ ЦІКАВО: ти долучитеся до Всесвітнього кліматичного руху, познайомитеся з однодумцями, надихнешся виступами спікерів, яскраво та з користю проведеш час, а головне – висловите небайдужість до змін, котрі відбуваються на нашій Планеті.

Програма виїзду складатиметься з двох днів та окрім маршу включатиме участь у вечірці AFTER PARTY та міні-фесті Розсадник: фестиваль кліматичного активізму

Організатори компенсують витрати на проїзд, перекуси, а також за необхідності допоможуть з поселенням учасників у Києві на ніч з 20 на 21 вересня.

За детальнішою інформацією звертайтесь на сторінку Зелений Варош або за телефоном 068 633 68 86 Анна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 61 = 64