Економіка Закарпатські новини

Закарпаттяобленерго оштрафувало закарпатців на суму 496,86 тисяч гривень

За період 27.01.2020 року по 02.02.2020 року, працівниками оператора системи розподілу виявлено 33 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 29 Актів про порушення Правил серед населення та 4 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи-підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за вищезазначений період було виявлено у Тячівському районі (6 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) було виявлено у Мукачівському районі (2 порушень). При цьому, найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку.

Упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 496,86 тис. грн.

З огляду на все вище наведене адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів із проханням не зловживати, економити електроенергію і вчасно оплачувати її. Від цього залежить енергетична безпека України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 39 = 44