Закарпаттяобленерго оштрафувало закарпатців на суму 496,86 тисяч гривень

Опубліковано:

За період 27.01.2020 року по 02.02.2020 року, працівниками оператора системи розподілу виявлено 33 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 29 Актів про порушення Правил серед населення та 4 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи-підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за вищезазначений період було виявлено у Тячівському районі (6 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) було виявлено у Мукачівському районі (2 порушень). При цьому, найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку.

Упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 496,86 тис. грн.

З огляду на все вище наведене адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів із проханням не зловживати, економити електроенергію і вчасно оплачувати її. Від цього залежить енергетична безпека України!

Про Захід