Економіка

Закарпаттяенергозбут: змінилися умови закупівлі електроенергії

До 1 вересня Споживач зобов’язаний надати відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році.

Законом України «Про ринок електричної енергії» передбачене запровадження з 01 липня 2019 року повномасштабного функціонування ринку електричної енергії, у зв’язку з чим суттєво змінилися умови закупівлі електричної енергії для Споживачів.
Ціна в новому ринку електричної енергії формується погодинно з урахуванням обсягів споживання електричної енергії в розрізі доби. Тому Постачальнику дуже важливо володіти інформацією щодо обсягів споживання (погодинних та поденних) Споживачів, для подальшої успішної їх закупівлі на ринку електричної енергії.

У зв’яку з цим ТОВ «Закарпаттяенергозбут» доводить до Вашого відома, що до 1 вересня поточного року відповідно до умов Договору про постачання електричної енергії Споживач зобов’язаний надати відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним розподілом у формі Додатку 3 до Договору про постачання електричної енергії.

Бланки для оформлення додатків до Договору про постачання електричної енергії можна отримати безпосередньо у працівників Центру обслуговування клієнтів, що знаходяться за адресами, розміщеними на веб-сайті Постачальника.

Обсяги очікуваного споживання електричної енергії повинні об’єктивно відображати прогнозоване споживання електроенергії або бути максимально наближеними до фактичних обсягів споживання.

У разі ненадання Споживачем зазначених відомостей про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році Постачальник визначає заявлений обсяг електроенергії за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, інформує ТОВ Закарпаттяенергозбут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

74 − = 69