Закарпаття: прокуратура вимагає у товариства відшкодувати майже 400 млн грн збитків

Опубліковано:

Берегівська окружна прокуратура заявила позов щодо відшкодування 399 млн грн. Це – розмір завданої навколишньому природному середовищу шкоди внаслідок засмічення земель на території Берегівської громади.

Окружна прокуратура встановила, що підприємство за відсутності дозволу на розміщення побутових відходів здійснило засмічення земельних ділянок загальною площею 5,38 га. Це призвело до забруднення земельних ділянок марганцем, міддю, свинцем та цинком, що підтвердили висновки судової інженерно-екологічної експертизи.

За координації Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури позов подано до місцевого товариства в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Берегівської міської ради.

Ухвалою суду вказану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Водночас прокурори працюють і над притягненням директора товариства до кримінальної відповідальності за масштабне забруднення земель. Відповідне провадження вже на розгляді Берегівського районного суду.

Закарпатська обласна прокуратура

Про Захід