Закарпаття: чеські партнери подарували Обласному госпіталю ветеранів війни автівку

Опубліковано:

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко разом з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою передали від партнерів нашої області із Чеського краю Височина мікроавтобус для потреб Комунального некомерційного підприємства «Обласний госпіталь ветеранів війни» Закарпатської обласної ради.

Передача aвтомобiля відбулася сьогодні, 5 вересня, на території шпиталю.

Виконувачка обов’язків директора «Обласного госпіталю ветеранів війни» Вікторія Фущич розповіла, що медзакладу вкрай потрібний такий транспортний засіб, адже перевозити гуманітарні вантажі чи медикаменти доводиться часто. Вона подякувала меценатам та голові облради Володимиру Чубірку за сприяння у цьому процесі та розповіла про своє бачення розвитку медичної установи з урахуванням вимог сьогодення.

Наразі вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію на встановлення 30 кондиціонерів у палатах стаціонару, які нещодавно подарували меценати. Також планується добудувати ліфт коштами чеських партнерів для транспортування поранених бійців, що також дасть можливість законтрактуватися із НСЗУ на додатковий пакет медичних послуг – “реабілітацію”.

Заодно відбулася робоча нарада із головою ЗОВА Віктором Микитою, де разом із проєктантом виробили алгоритм встановлення ліфта для шпиталю та можливість співфінансування цього проєкту. У ході розмови обговорили питання із харчування пацієнтів, додаткового фінансування госпіталю. Учасники зустрічі поспілкувалися із воїнами, вислухали потреби та перебіг лікування, пропозиції щодо подальшої їх службової діяльності, враховуючи стан здоров’я.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід