Відео Економіка Регіональні Новини

Закарпаття – бізнес у центрі Європи»: в Ужгороді відбувся інвестиційний форум (Відео)

В Ужгороді відбувся п’ятий інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес у центрі Європи». Цей традиційний захід проводять у форматі презентацій проектів, які допоможуть розвитку краю. У роботі форуму взяли участь місцеві та закордонні інвестори, проектами зацікавилися навіть гості із США. Представлені і туристична, і оздоровча галузі, і кіноіндустрія.

Денис МАН

директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА

Обговорення тих великих проблемних тем, як для Закарпаття на сьогоднішній день можуть стати точками економічного зростання – це питання розвитку кіноіндустрії як можливої великої економічної галузі для Закарпаття в цілому, це питання поводження з побутовими відходами, регіональний план поводження будемо презентувати сьогодні в роботі форуму, це залучення інвестицій буде презентуватися в проект щодо «Солотвинського солерудника», про який ми досить багато чого знаємо.

Однією з основних тем у роботі форуму виділяють оздоровлення економіки Закарпаття. Розглядатимуть можливості розвитку малого та середнього бізнесу. Гості заходу бачать шлях вирішення проблеми – відповідна заробітна плата та працевлаштування, аби уникнути масової трудової міграції.

Володимир ПАНОВ

голова Об’єднання організації роботодавців Закарпаття

Я розглядаю кожен малий крок, як крок вперед, який може привести до успіху. Тут дуже важливо зрозуміти, коли ми проводимо такі форуми, що ні форум не допоможе приходу інвестицій, ні політики не допоможуть приходу інвестицій, ні дипломатія не допоможе приходу інвестицій. Приходу інвестицій може допомогти тільки хороше інвестиційне середовище. Податкове середовище повинно бути таким, коли інвестор тут зможе платити зарплатню вищу, ніж на Заході. І ось цей клубок потрібно вирішувати негайно, адже ми відстаємо.

Однозначної відповіді, який проект має кращі перспективи та може привабити більше інвесторів, організатори поки не дають. Шукають шляхів для покращення економіки краю, розвитку туризму та нових галузей для надходження прибутків.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

96 − = 95