Події

Закарпатських лісівників притягнули до відповідальності

Крівництво Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства притягнуло до відповідальності працівників Мокрянського лісомисливгоспу.

Після проведення позапланової ревізії в лісових масивах ДП «Мокрянське ЛМГ», а саме Русько-Мокрянського лісництва,  виявлено низку фактів, а саме:

Виявлено пні від самовільно зрубаних дерев: породи ялина в  кількості 13 штук, породи бук в  кількості 12 штук, та один пень породи клен-явір загальною кубомасою 31 кбм. Розмір шкоди заподіяної лісу  згідно додатку 1 постанови КМУ № 665 від 23 липня 2008 р. становить 206456,61 грн.

Під час проведення документальної перевірки встановлено, що протягом липня 2019 року в Р. Мокрянському лісництві на майстерській дільниці № 4 комісіями підприємства було виявлено 119 штук пнів від незаконно зрубаних дерев,  загальною кубомасою 264 кбм. Розмір шкоди становить 1508690,65 грн.

А також 27 штук пнів загальною кубомасою 36 кбм., з якої секвестровано 30 кбм. деревини, розмір шкоди – 256643,35 грн. ДП «Мокрянське ЛМГ» всі матеріали по даних ліспорушеннях направлено супровідними листами Начальнику Дубівського ВП Тячівського ВП ГУ НПУ в Закарпатській області.

За неналежне виконання службових обов′язків працівників державної лісової охорони Р.Мокрянського лісництва, прийнято рішення притягнення до відповідальності лісничого Костяк І.І., майстра лісу майстерської дільниці № 4 та посадових осіб ДЛО даного лісництва.

Ми не прикриваємо нікого і не приховуємо факт порушення лісового законодавства. Хочу наголосити, що лісівники навпаки співпрацюють з правоохоронними органами у напрямку, щоб порушники, незалежно від того, чи то працівники державної лісової охорони, чи інші громадяни, були притягнуті до відповідальності згідно закону. Кожен на своєму місці має виконувати покладену на нього роботу, причому якісно та чесно, – відзначив Валерій Мурга, керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства .

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 − 55 =