Закарпатський санаторій «Малятко» залишається повністю медичним закладом для оздоровлення дітей (Фото)

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці Європейської солідарності у мережі «Фейсбук»:

Медико-соціальна комісія Закарпатської обласної ради прийнято одноголосне рішення залишити санаторій «Малятко» повністю медичним закладом, в якому оздоровлюватимуться діти зі всієї Закарпатської області.

Про це повідомила голова комісії, депутатка Закарпатської облради від партії «Європейська Солідарність» Ольга Олексик.

Нагадаємо, в санаторії пропонували змінити статут закладу для того, щоб отримати можливість відкрити там дитсадок та навчальну школу Оноківської територіальної громади, на території якої знаходиться «Малятко».

«Я з самого початку цієї історії не могла зрозуміти доцільність таких змін, – наголосила депутатка. – «Малятко» – унікальний в області дитячий санаторій, який надає оздоровчі, профілактичні та реабілітаційні послуги дітям дошкільного та шкільного віку. Ми повинні насамперед думати над тим, як його заповнювати на 100% та надавати допомогу якомога більшій кількості пацієнтів, що фінансується пакетом медичних гарантій через НСЗУ, а не оптимізувати витрати, віддавши частину приміщень під садочок і початкову школу».

За словами Ольги Олексик, медичний заклад повинен залишитися медичним, розвиваючи реабілітаційний напрямок, рівень якого має задовольняти потреби маленьких пацієнтів Закарпаття.

Про Захід