Закарпатський ОТЦК – про ситуацію з вінницьким водієм

Опубліковано:

Закарпатським ОТЦК та СП та підпорядкованими підрозділами проводяться заходи щодо виявлення осіб, які порушують правила військового обліку та, не маючи законних підстав на відстрочку, ухиляються від проходження військової служби за мобілізацією. Мережею інтернет поширюється інформація щодо можливих протиправних дій представників Закарпатського ОТЦК та СП. З цього приводу та задля уникнення соціальних загострень та конфліктних ситуацій повідомляють наступне:

«Під час заходів щодо перевірки дотримання правил військового обліку та виявлення громадян, які ухиляються від мобілізації було виявлено громадянина, який не надав інформації про перебування на військовому обліку. При уточненні війського-облікових даних з’ясувалося, що у громадянина законних підстав на відстрочку по мобілізації (які передбачені 23 статтею Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію») немає, і останній безпідставно уникає військової служби в Збройних Сил України.

Зазначаємо, що у своїй роботі територіальні центри комплектування та соціальної підтримки керуються виключно чинним законодавством.

Нагадуємо що мобілізація проводиться відповідно до Указу Президента України №69/2022 з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань.

У разі виникнення спірних ситуацій пропонуємо звертатися за номером телефону гарячої лінії Закарпатського ОТЦК та СП: 067 600 69 12», – Закарпатський ОТЦК та СП.

Про Захід