Закарпатський ОТЦК коментує дії щодо затримання громадянина

Опубліковано:

Мережею інтернет ширіться інформація щодо ніби неправомірних дій представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки по відношенню до громадянина Козюри Андрія.

Повідомляємо, що 24.03.2024 року до Ужгородського РТЦК та СП співробітниками Національної поліції був доставлений затриманий нарядом Державної прикордонної служби України громадянин Козюра Андрій Геннадійович, 1992 р.н., мешканець н.п. Пологи-Вергуни Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Громадянин пройшов військово-лікарську комісію при Ужгородському РТЦК та СП та був визнаний комісією придатним до військової служби.

Наголошуємо, що останнім часом почастішали випадки, коли особи, які ухиляються від свого конституційного обов’язку захисту держави, використовують ЗМІ та соціальні мережи для поширення неправдивої інформації щодо діяльності службовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. І все це з єдиною метою – вибілити себе в очах суспільства за допомогою образа «жертви».

Закликаємо представників засобів масової інформації критично ставатися до заяв громадян, які намагаються маніпулятивними заявами виправдити своє небажання захищати Батьківщину.

Про Захід