Закарпатський облмуздрамтеатр виграв грант

Опубліковано:

Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв отримає грантові кошти від Українського Культурного Фонду у межах програми «Культура без бар’єрів».

У поданому закладом проєкті «Гра в правду – вистава, що змінить світ» планується:
– постановка вистави, яка спонукатиме до здорового сприйняття людської різноманітності
– створення безбар’єрного фізичного доступу до будівлі театру
– використання сучасних технологій для створення унікального театрального досвіду
– проведення майстер-класів та воркшопів з акторами та режисерами для поглиблення розуміння інклюзії в мистецтві
– забезпечення вільного доступу до продуктів проекту як онлайн, так і офлайн
– поширення інформації про наш проект та його результати через різні канали комунікації, включаючи соціальні мережі та місцеві медіа.

«Вистава проєкту стане каталізатором відкритого спілкування та взаєморозуміння між різними групами глядачів, перетворюючи театр на платформу для демонстрації сил людської різноманітності та акцентування на спільному бажанні розвивати та підтримувати інклюзивне середовище в культурному просторі та суспільстві. Завдяки грантовій підтримці від УКФ ми зможемо реалізувати ініціативу, яка формуватиме позитивне ставлення до осіб з інвалідністю, демонструючи їхню рівність і важливість для суспільства у транскордонному регіоні трьох країн-сусідів: України, Словаччини та Румунії. Тож ми вдячні за цю можливість – робити світ навколо нас кращим!», – зазначив керівник театру Рудольф Дзуринець.

Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв

Про Захід