Закарпатські школярі мали заняття з вогневої підготовки

Опубліковано:

Сьогодні в межах початкової підготовки громадян України до нацспротиву на базі навчального осередку відбулося заняття з вогневої підготовки для 460 одинадцятикласників краю. 

Його провели за участю Закарпатського ОТЦК та СП й обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

Для школярів розгорнули навчальні місця, де фахові інструктори ознайомили їх із будовою стрілецької зброї, основами стрільби, заходами безпеки і провели практичні стрільби зі штатної зброї, виконавши відповідні вправи. Водночас учні мали можливість оглянути зразки бойової техніки, фортифікаційні елементи.

Особисто взяв участь у навчаннях і разом з юнаками пройшов базовий курс. Приємно відзначити ініціативу молоді, її бажання навчатися й опановувати необхідні навички, щоб захистити себе, свої родини та країну. 

Ці заходи проводимо для належного забезпечення початкової загальновійськової підготовки, вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з предмета «Захист України», визначення рівня їхньої готовності до строкової військової служби в Збройних силах та інших військових формуваннях.  

Цей процес системно й ефективно проходить по всій території Закарпаття. Загалом заняття заплановані для 4,5 тисячі юнаків краю. 

Дякую представникам ЗСУ та освітянам за високий рівень організації і підготовку школярів. 

Продовжуємо системну роботу, спрямовану на підготовку населення Закарпатської області до національного спротиву.

Про Захід