Закарпатські прикордонники затримали 7 чоловіків-ухилянтів

Опубліковано:

Сімох чоловіків, які планували незаконно перетнути кордон, зупинили прикордонники Мукачівського загону впродовж доби, що минула.

Шістьох українців прикордонний наряд відділу «Вилок» зупинив у ході реалізації інформації, що надійшла від офіцера оперативно-розшукового підрозділу. Так, учора ввечері на околиці населеного пункту Велика Паладь, за 800 метрів до кордону, військовослужбовці зупинили автомобіль ВАЗ 2101, у якому окрім водія перебували ще шість пасажирів, мешканців міста Хуст.

Чоловіки зізналися у тому, що усі вони планували незаконно перетнути кордон з Угорщиною.

Ще одного шукача пригод затримали прикордонники відділу «Тячів». Чоловіка з наплічником, який прямував у бік кордону зупинили на околиці селища Солотвино, за 80 метрів до держрубежу. На Закарпаття затриманий прибув з Одещини. Чіткої відповіді про мету свого перебування у прикордонні чоловік пояснити не зміг, проте, ретельно обгорнуті у поліетилен особисті речі, документи та гаджети, красномовно вказували на наміри 28-річного українця. Відчайдух збирався долати холодну, стрімку та повноводну Тису, ризикуючи поповнити число тих, хто вже загинув, обравши такий спосіб перетину українсько-румунського кордону.

На усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід