Закарпатські прикордонники провели спортивне свято «Family Fest-2021» (Фото)

Опубліковано:

Прикордонники відділу «Новоселиця» Чопського загону взяли участь в організації спортивного свята «Family Fest-2021», яке відбулося вчора у селі Дубриничі Ужгородського району. Військовослужбовці радо відгукнулися на запрошення місцевої громади та влаштували для учасників заходу справжні дійства.

Захід провели з нагоди Дня захисту дітей та запросили родини місцевих жителів з навколишніх населених пунктів.Для дорослих та маленьких гостей підготували показові виступи, аби продемонструвати, як прикордонники зупиняють і затримують порушників законодавства.

Правоохоронці також влаштували невеличку виставку зброї та екіпіровки, автомобільної та спеціальної техніки. Малеча завзято приміряла розвантажувальні жилети та «керувала» службовими позашляховиками.

Разом з тренерами ужгородських спортивних клубів прикордонники навчали дітлахів різним видам єдиноборств та розповіли, як убезпечити себе при нападі невідомих.

На завершення свята, усіх гостей почастували найсмачнішою та найвідомішою місцевою стравою – запашним бограчем, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Про Захід