Закарпатські поліцейські затримали члена МСЕК

Опубліковано:

Хірургу – травматологу повідомили підозру. За корупційну діяльність йому може загрожувати від п’яти до десяти років позбавлення волі.

13 листопада оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та слідчі слідчого управління обласної поліції затримали члена районної медико-соціальної експертної комісії з хабарем.

Хірург – травматолог вимагав 500 доларів США неправомірної вигоди та обіцяв за вказану суму вирішити питання щодо отримання жінкою 2-ї групи інвалідності.

Лікаря затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками СБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.

Поліція Закарпатської області

Про Захід