Закарпатські нацгвардійці вдосконалюють свої навички на сучасному обладнанні

Опубліковано:

Завдяки фінансовій допомозі міської влади Ужгорода, а це 7 мільйонів гривень, у підрозділі з’явилися нові безпілотні авіаційні комплекси, засоби радіотехнічної розвідки і радіотехнічної боротьби. Оператори БпЛА відточують свої вміння керувати різними типами дронів. У сучасному навчальному класі фахівці відпрацьовують розвідку, так ураження противника за допомогою БпЛА.

Гвардійці тренуються керувати дронами різних типів. Отримані на тренажерах вміння випробовують на практиці під час реальних польотів. Спочатку в полі, згодом – у лісі. Формула успіху проста: більше тренувань – кращі навички.

Уся навчальна зброя повністю ідентична справжній, представлені як зразки вітчизняних гранатометів, так і зброя від іноземних країн-партнерів. Такий тренажерний навчальний комплекс дуже допомагає – завдяки технології мультимедійного тиру можна без зайвих витрат навчити військовослужбовців користуватись різною зброєю.

Розвиток комп’ютерних технологій і швидке впровадження їх для тренажерів значно покращує якість підготовки військовослужбовців. Завдяки подібному обладнанню нацгвардійці вчаться і вдосконалюють свої навички не лише у стрільбі з автоматів, а і більш складної зброї. Все це дозволяє якісніше готуватись до виконання бойових завдань з відсічі російської агресії.

Національна Гвардія України Ужгород

Про Захід