Закарпатські митники за спрощеною процедурою оформили «рятувальний гумвантаж» з Австрії

Опубліковано:

Це понад десять одиниць пожежної та рятувальної техніки, а також реанімобілі, які Україні в черговий раз надали австрійські екстрені служби. Їх особисто привезли іноземні партнери-представники дипломатичних та правоохоронних відомств Австрії та України.

Гуманітарний вантаж було швидко оформлено за спрощеною процедурою на митних постах Закарпатської митниці.

Як зазначають митники, на період воєнного стану пропуск гуманітарної допомоги від донорів через митний кордон України здійснюється за місцем перетину митного кордону України шляхом подання спрощеної декларації, без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Крім спецавтомобілів, митники швидко оформили надану міжнародну підтримку, зокрема, техніки, обладнання та спорядження, що так потребують вітчизняні рятувальні служби в різних регіонах України, які працюють над ліквідацією пожеж та надзвичайних ситуацій спричинених війною.

Нагадаємо, що в Україні діє митна Е-декларація для гуманітарних вантажів. Тепер з будь-якої країни світу можна заповнити заздалегідь митну Е-декларацію для гуманітарного вантажу. Всі анкети відразу потрапляють до бази даних Державної митної служби України та дублюються декларанту на електронну пошту.

Закарпатська митниця

Про Захід