Закарпатські митники не дали незаконно ввезти бюстгальтери та протези молочної залози

Опубліковано:

Цього разу предметами правопорушення на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби виявилася жіноча білизна у вигляді бюстгальтерів, чашки після операції на грудях та протези молочної залози, які водій автобуса намагався незаконно завезти з Італії, скоріш за все, для комерційного збуту.

Перевіряючи багажний відсік автобуса марки «VAN HOOL», закарпатські митники виявили три картонні коробки, які водій «забув» вказати у декларації. Це при тому, що під час проходження митно-прикордонного контролю, перевізник однієї з львівських фірм у «червоному коридорі» задекларував 56 місць багажу, в основному, вживані речі. Мабуть, сподівався, що інспектори серед великої кількості багажу не помітять коробки з новим товаром, і йому не доведеться сплачувати податок.

Відкривши коробки, митники виявили новий товар іноземного виробництва. Зокрема: 27 шт бюстгалтерів торговельної марки «ABC Breast Care» на вішалках виробника «АВС», різних розмірів, виробництво – Китай; 89 шт бюстгалтерів марки «ABC Breast Care», в картонних коробках виробника, різних розмірів та кольорів, країна виробництво – Китай; 24 штуки чашки бюстгальтерів, марки «ABC», після операції на грудях, реставратори симетрії, різних розмірів, виробництво – США; 43 шт зовнішніх протезів молочної залози після операції на грудях, марки «ABC Diamond Classic», різних розмірів, виробництво – Камбоджа; майки жіночі торговельної марки «ABC», модель «Kalena camisole» різних розмірів та кольорів, виробництво – Китай.

Всього не задекларованих речей – 185 штук, вартість яких, зрозуміло, значно перевищує дозволені митним законодавством – 500 євро. Так, в Інтернет-мережі, до прикладу, ціна одного протезу – майже 280 доларів.

Відтак, відносно водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Остаточну вартість вилученому товару надасть спеціаліст-експерт. Справу скерують до суду, який і вирішить подальшу долю предметів правопорушення.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Про Захід