Закарпатські громади перемогли на конкурсі Програми «U-LEAD з Європою»

Опубліковано:

Синевирська та Зарічанська ТГ стали учасницями відбору проєктів «Громада, дружня до бізнесу» та відповідно до рішення конкурсної комісії отримають підтримку від Програми «U-LEAD з Європою».

Про це повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, головним завданням цієї ініціативи є створення сприятливого бізнес-середовища та налагодження діалогу з бізнесом, особливо в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19.

«Десять територіальних громад отримають підтримку. Приємно, що серед них – дві наші. Впевнений, що проєкти будуть втілені в реальність і принесуть реальну користь малому та середньому бізнесу», – зазначає Ігор Шинкарюк.

Як кажуть у ULEAD Закарпатський регіональний офіс, на території Зарічанської громади створять Школу молодого підприємця, у межах якої проводитимуть консультації для молоді, що планує розпочати свій бізнес.

Синевирська ТГ ж запустити локальний товарний бренд органічної продукції з дикоростучих та лікарських рослин «Синевир-Еко».

Зараз триває процес укладення угод, реалізація проєктів розпочнеться восени цього року і буде завершена не пізніше 31 березня 2022 р., повідомляє пресцентр ОДА.

Про Захід