Закарпатські футболісти програли львівським

Опубліковано:

ФК “Минай” зіграла у західноукраїнському дербі. Поєдинок був з ФК «Львів» на ужгородському стадіоні «Авангард».

Гра з перших хвилин не задалася. «Львів» достатньо добре підготувався до «Минаю» і вміло перекривали зони, щільно грали з гравцями, обмежували нашим футболістам простір. Через це рухати м’яча було важко. В основному боротьба була в центрі поля – команди боролися за кожен підбір.

У першій половині тайму гостям вдавалося більше вигравати єдиноборств і у них було більше можливостей у наших воріт. На 21-ій хвилині вони відкрили рахунок – удар удався у Якимця – 0:1.

Отже, «Минай» – «Львів» 1:2.

Голи: Якимець, 21 (0:1), Байдал, 44 (1:1), Шина, 56 (1:2)

«Минай»: Кучер, Лиховидько (Багайоко), Семенко, Книш (Коваленко), Хахльов (Вишневський), Синьогуб (Матіч), Байдал, Гончар, Кулієв, Петрусенко, Білоног (Кобак)

«Львів»: Ільющенков, Романчук, Махмутовіч (Зозуля), Якімець, Політило (Крушинський), Брікнер, Грисьо (Бусько), Довгий, Чіряк, Нич (Семенів), Ернест (Шина)

Попередження: Петрусенко – Довгий, Зозуля

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)

Наступний матч «Минай» зіграє на виїзді, в Харкові, 3 жовтня із «Металістом 1925».