Останні новини Соціум

Закарпатські експерти Держгеокадастру опрацювали понад 12 тисяч проєктів землеустрою з інших областей

За вісім місяців 2020 року експерти Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області опрацювали за принципом екстериторіальності 12 190 проектів землеустрою, з них 10 462 документації отримали позитивні висновки, 1 728 – негативні.

Про це інформує Урядовий портал.

За цей період працівники Держгеокадастру Закарпаття направили на погодження до інших областей 13 341 документацію із землеустрою. Кількість зареєстрованих проектів землеустрою, які надійшли з порталу e.land.gov.ua складає 13 073 документації.

У Закарпатській області кількість працівників Головного управління, які отримали статус експерта, становить 36 осіб.

Довідково

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + = 23