Закарпатські біатлоністи здобули перемогу на Чемпіонаті України (Фото)

Опубліковано:

У передостанній день чемпіонату України в Буковелі відбулася одиночна змішана естафета, яка виявилася успішною для закарпатських спортсменів.На першому вогневому рубежі лежачи закарпатка Анастасія Меркушина відстрілялася без запасних патронів, і вирушила лідером на своє коло.Віталій Труш продовжив почин колеги по команді.

Хороша швидкість ходу і стрільба лежачи – п’ять із п’яти точно в ціль. Поки 14 команд закінчили стрільбу лежачи, Труш уже пройшов стійку – і знову бездоганно! Харківська команда пішла другою, а Чернігівська-1 – третьою. Перемога Закарпаття стала досить переконливою – з великим відривом, навіть попри одне штрафне коло.«Наші земляки Анастасія Меркушина і Віталій Труш здобули дуже важливі перемоги, фінішувавши з великим відривом від суперників.

Ця перемога, як і сезон загалом є надважливими з точки зору підготовки до зимових Олімпійських ігор у Пекіні, які відбудуться у лютому 2022 року. Тому такі перемоги надихають і дають надію побачити у складі національної збірної закарпатських біатлоністів. Хочеться висловити вдячність колегам-депутатам, які минулого року і цього річ підтримали фінансування Центру олімпійської підготовки Закарпатської облради. Сподіваюся, що й наступного року наші спортсмени не залишаться без уваги. Вболіваймо за біатлон. Попереду — нові старти!», — прокоментував успіх наших спортсменів Президент Закарпатської регіональної федерації біатлону, депутат Закарпатської облради Василь Крулько.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід