Закарпатська спортсменка завоювала срібло на відкритому чемпіонаті з легкої атлетики “Разом до перемоги” (Фото)

Опубліковано:

Днями в Луцьку відбувся Благодійний відкритий чемпіонат м.Луцька з легкої атлетики “Разом до перемоги”.

У змаганнях взяли участь 360 спортсменів з усіх регіонів України, серед них було 2 вихованців СОК ДЮСШ м.Мукачево – Хаван Даниїла та Годьмаш Андрій.

Хаван Даниїла в фіналі бігу на 100 м виборола срібну нагороду, показавши результат 11.89 сек. Лише 0.09 секунди не вистачило до виконання нормативу майстра спорту України.

У фінальних забігах на 200м, здобувши впевнену перемогу у своєму забігу з результатом 24.69 сек, посіла підсумкове 4 місце.Годьмаш Андрій встановив особисте досягнення з бігу на 800м – 2:01.72.