Закарпатська спортсменка Аннамарі Данча виборола бронзову медаль Кубка Європи зі сноубордингу в Італії (Фото)

Опубліковано:

В італійському Аллеге у другий день змагань українську команду “підсилила” Аннамарі Данча, яка напередодні загань ще виступала на етапі Кубка світу у швейцарському Скуолі. Там спортсменка фінішувала 19-ою у паралельному слаломі-гігант (PGS).

На Кубку Європи зі сноубордингу Аннамарі, вигравши кваліфікацію, у фінальних заїздах виборола бронзову медаль.

Ця медаль для України є другою на етапах Кубка Європи у цьому сезоні. Ще одна українка Олександра Мальованна була у фіналах, проте далі 1/8 фіналу на пройшла – 10 місце.

У чоловіків знову класний виступ вдався Олександру Белінському, який кваліфікувався до фіналів, проте перевершити попереднє 6 місце не вдалося: він став 11-им.