Закарпатська облрада виділила 4 млн грн на потреби організацій тероборони області

Опубліковано:

Відповідне рішення рада прийняла сьогодні на позачерговій сесії.

При цьому проект рішення підтримали всі присутні в залі депутати, продемонструвавши небачену раніше єдність.

«Хотілося б, щоб державні проблеми об’єднували людей. Є речі, які повинні прийматися одноголосно, – прокоментувала підсумки голосування голова фракції «Європейська Солідарність» в Закарпатській обласній раді Ірина Мацапура. – Це наш національний спротив. Держава, напевно, повинна нарешті знайти у собі силу і рішучість сказати відкрито, що у нас є загарбник – це Росія. І ми повинні давати відсіч саме російським військам.

Для цього нам необхідно гуртуватися, необхідно людей вчити. Територіальна оборона дасть можливість вишколити якусь кількість, навчить людей тримати зброю. Ми багато чули про те, як організована військова підготовка у Швейцарії чи в Ізраїлі. Вважаю, що це правильно, коли чоловіки вміють захищатися, а в Ізраїлі, як бачимо, і жінки цілком вміють тримати в руках автомати. Озброєна людина завжди більше захищена, ніж незахищена.

Тому зараз ми бачимо різні ініціативи як державного рівня, так і місцевих. Я вважаю, що таке об’єднання депутатів, як ми бачили сьогодні, необхідні для організації спротиву і навчання, дуже корисні та своєчасні».

Європейська Солідарність Закарпаття

Про Захід