Закарпатська обллікарня продовжує співпрацю з клінікою Мюнхенського технічного університету (Фото)

Опубліковано:

З перших днів повномасштабного російського вторгнення німецьке місто Мюнхен активно підтримувало Україну, зокрема й Ужгород. Закарпатській обласній клінічній лікарні ім. Андрія Новака була передана як гуманітарна допомога медичні набори, які згодом були відправлені в інші відділення судинної хірургії , які потребували їх, зокрема – це Київ, Харків та Дніпро. 

Від закордонних партнерів, як ми вже повідомляли, заклад отримав ангіограф, від німецьких колег – ангіографічний стіл, вартістю близько 30 тисяч євро, а також всі необхідні інструменти для ендоваскулярних операцій, захисний одяг для лікарів тощо.

«Це великий внесок для розвитку ендоваскулярної хірургії нашого медзакладу. Дякуючи цій допомозі, медицина залишається на високому рівні, не дивлячись на ситуацію, яка склалась в Україні під час війни», – зазначив під час лекції на медичному факультеті Мюнхенського технічного університету доктор медичних наук, судинний хірург Закарпатської обласної лікарні Андрій Никоненко.

За допомогу та підтримку, Андрій Никоненко передав завідувачу судинної хірургії клініки МТУ, професору Гансу-Генінгу Екштайну медаль «Андрія Новака» від директора Закарпатської обласної клінічної лікарні, голови фонду ім. А.Новака Юрія Яцини.

Під час робочого візиту були обговорені питання подальшої підтримки у вигляді гуманітарної допомоги та співпраця між Закарпатською обласною лікарнею та колегами з Мюнхенського університету.

Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака

Про Захід