Закарпатська митниця спрямувала до бюджету майже 7,6 мільярда гривень

Опубліковано:

Протягом грудня Закарпатською митницею перераховано до Державного бюджету майже 662 млн. грн. Про це повідомив напередодні під час підсумкової наради Віктор Іванус – в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби та зазначив, що загалом протягом року митницею спрямовано до скарбниці держави 7 млрд 594 млн грн податків та митних платежів.

Під час наради йшлося й про підсумки роботи в напрямку боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями. Зокрема, співробітниками Закарпатської митниці ДФС виявлено та припинено 4667 порушень митних правил. Вартість вилучених предметів правопорушення становить більше 139 млн грн.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року кількість заведених справ зменшилась на 22,02%, проте збільшилась вартість предметів порушень митних правил 19,63%.

Виконуючий обов’язки керівника митниці звернувся до начальників митних постів, аби ті посилили співпрацю з суміжними сторонами і забезпечили швидкий перетин кордону громадянами, які будуть повертатися після свят в країни Європейського Союзу.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Про Захід