За крадіжки електроенергії на закарпатців накладено штрафів на суму 280 тисяч гривень

Опубліковано:

Починаючи з 17 лютого по 23 лютого 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 54 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 50 Актів про порушення Правил серед населення та 4 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Виноградівському районі (8 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Свалявському районі, Виноградівському районі та м. Ужгород (2 порушення відповідно), Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 279,944 тис. грн.

Пресслужба ПрАТ “Закарпаттяобленерго

Про Захід