За допомогою БПЛА відшукали та врятували чоловіка, заблукалого біля кордону з Румунією

Опубліковано:

Прикордонники Чернівецького загону отримали інформацію від чергового Державної служби з надзвичайних ситуацій про те, що їм зателефонував чоловік, який стверджував, що заблукав у горах та просив про допомогу. Прикордонники спільно з рятувальниками вирушили на пошуки на гірську ділянку відділу «Красноїльськ».

Пошуки тривали кілька годин. Врешті охоронці кордону виявили чоловіка за допомогою БПЛА. Як з’ясувалося, 36-річний житель Харківської області завчасно придбав камуфльований одяг та хотів незаконно потрапити до Румунії через гори, використовуючи онлайн навігатор. Проте в якийсь момент зрозумів, що заблукав та звернувся по допомогу до ДСНС.

За спробу порушення державного кордону стосовно затриманого складено матеріали про адміністративне правопорушення. Встановлюються інші обставини незаконної подорожі.

В черговий раз застерігають, що вирушати у такі незаконні подорожі протизаконно та вкрай небезпечно. Адже незаконні мандрівки важкодоступними гірськими шляхами, де можна заблукати і зустріти диких звірів, несуть загрозу здоров’ю й нерідко завершуються трагічно.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід