За добу закарпатські прикордонники затримали більше 50 порушників

Опубліковано:

На західній ділянці кордону спостерігається збільшення спроб порушення держрубежу. 

Правопорушники намагаються щодня перетнути кордон за фальшивими документами – підробленими довідками, недійсними або чужими паспортами. А є й ті, що «запаковують себе» у особисті речі, намагаються підкупити охоронців кордону, або ж перевіряють пильність прикордонників на «зеленому» кордоні. 

Тільки протягом минулої доби на ділянці Мукачівського загону припинено десятки спроб незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 53 особи. 20 громадян надали недійсні документи в пунктах пропуску. Ще 16 громадян України штурмували українсько-угорську ділянку «зеленого» кордону. Їх прикордонники відділення «Бодалово»  затримали у взаємодії з поліцейськими у ході реалізації інформації, що надійшла від оперативників Мукачівського загону.

Ще 17 чоловіків затримали прикордонники відділів «Косино», «Тячів», «Ділове» та «Дякове» під час патрулювання державної межі поза пунктами пропуску.

Відносно усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.  Що стосується громадян, які свідомо використовували підроблені документи та довідки – прикордонники направили відповідні повідомлення про виявлення ознак злочинів до компетентних правоохоронних органів, які й будуть встановлювати їм міру відповідальності.   

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід