Події

За добу на Закарпатті сталося ще чотири пожежі

22-го липня о 14:31 сталася пожежа в надвірній споруді за адресою: Ужгородський район, с. Оноківці, вул. Центральна. Вогнем знищено перекриття та крівлю надвірної споруди на площі 20м2, а також пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі 2 м2. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучались: 1 АЦ ДПРЧ-14 та 1 АЦ ДПРЧ-15 м. Ужгород.

О 15:07 – пожежа в надвірній споруді (гараж) за адресою: м. Рахів, вул. Новоселиця. Вогнем знищено частину домашнього майна. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучались 2 АЦ ДПРЧ-3 м. Рахів.

О 17:39 – загорання дров на території приватного дворогосподарства за адресою: Іршавський район, с. Дешковиця, вул. Борканюка. Пожежею знищено дрова об’ємом 3 м3. Причина та збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-5 м. Іршава.

О 18:49 – пожежа в житловому будинку за адресою: Великоберезнянський район, с. Луг. Вогнем знищено перекриття та крівлю житлового будинку на площі 5м2, а також пошкоджено речі домашнього вжитку. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-2 смт В.Березний.

У ДСНС України у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 8 = 2