З 1-го липня Чехія послаблює карантинні обмеження

Опубліковано:

Зі завтрашнього дня без маски дозволено користуватися громадським транспортом у більшості регіонів Чехії. Винятком є празьке метро, де носіння маски поки що залишається обов’язковим.

Без маски відтепер буде можна перебувати й у внутрішніх приміщеннях, наприклад, у магазинах, ресторанах чи на пошті. Маску необхідно мати при відвідуванні лікарні чи соціальних установ (наприклад, будинків для літніх людей), а також на масових заходах у приміщенні (понад 100 осіб) – наприклад, у театрі, на концерті чи на зборах.

❗️Водночас просимо звернути увагу, що до консульств України в Празі та в Брно й надалі будуть допускатися лише відвідувачі з прикритим ротом і носом. Тому плануючи свій візит до консула, не забудьте одягнути маску.

Зняття обмежень не розповсюджується на окремі райони в Моравськосілезькому краї з несприятливою епідеміологічною ситуацією. Обов’язковим носіння маски залишається всередині всіх публічних приміщень та в громадському транспорті, зокрема, в містах Карвіна, Фрідек-Містек, Яблунков, Богумін, Гавіржов, Орлова, Чеський Тєшин, Тршінец, інформує Посольство України у Празі.

Більше інформації ТУТ.

Про Захід