Виїзне засідання Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС: йшлося про реконструкцію КПП “Лужанка” (Фото)

Опубліковано:

На території КПП “Лужанка” відбулося виїзне засідання Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС. Про це у соцмережах повідомив міський голова Берегова Babják Zoltán.

Ми неодноразово зверталися до вищих владних структур, зокрема до Президента України про приведення до ладу “західних” воріт України – КПП “Лужанка”. Наші співгромадяни часто подорожують за кордон і, у свою чергу, ми щодня приймаємо наших іноземних гостів. Адже в основному всі GPS-трекери ведуть подорожувальників в Україну зі сторони ЄС чи в сторону ЄС з України через КПП «Лужанка-Берегшурань». Проте перше, що бачать наші гості з боку України – це застарілий, абсолютно некомфортний і повільний в обслуговуванні контрольно-пропускний пункт «Лужанка».

І сьогодні я взяв участь у виїзному засіданні Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС з участі його очільниці Ivanna Klympush-Tsintsadze, народних депутатів та експертів у цьому питанні саме на території КПП “Лужанка”. Відчувається, що нарешті це важливе питання зрушило з мертвої точки. Під час обговорення було заявлено, що наразі очікується коригування проєкту реконструкції контрольно-пропускного пункту.

Важливою його частиною є детальний план прилеглої території. Я зацікавлений у такій інфраструктурі, яка слугуватиме задля комфорту нашої громади під час перетину кордону, включаючи зручні парковки, гігієнічні умови, а головне – швидкий прикордонний сервіс, аби люди не просиджували годинами в чергах, а проїжджали кордон на європейських умовах. Комітет наразі й далі працюватиме на Закарпатті. Отож, очікуємо на висновки його членів та оголошення термінів реалізації проєкту реконструкції КПП “Лужанка”, – йдеться у повідомленні міського голови.

Про Захід