Вступна кампанія-2020: подання електронних заяв для вступу за ступенем бакалавр розпочато

Опубліковано:

13 серпня, розпочалось подання електронних заяв для вступу за ступенем бакалавр (магістр медичного або фармацевтичного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти. Подання заяв буде доступним до 18:00 22 серпня.

Заступник секретаря приймальної комісії Ужгородського національного університету Ярослав Агій зазначає: «УжНУ очікує вступників на 19 факультетів. Протягом першої години заяви надходили зі швидкістю одна заява за хвилину.

Наступними кроками, після подання заяв за ступенем бакалавр (магістр медичного та фармацевтичного спрямувань), будуть оприлюднення списків вступників, рекомендованих до зарахування – до 12:00 27 серпня та подача документів для зарахування на бюджет – до 18:00 31 серпня. Особливістю цієї вступної кампанії є те, що абітурієнти зможуть подавати оригінали документів для зарахування за допомогою кур’єрської доставки (Укрпошти, Нової пошти та інших).

Щодо подання електронних заяв для вступу за ступенем магістр, яке розпочалось 5 серпня, то на сьогодні ми отримали більше 2000 заяв. Лідирують спеціальності факультету суспільних наук, економічного факультету, юридичного факультету».

Інформаційно-видавничий центр

Про Захід