Всі школи Міжгірської територіальної громади продовжать навчання школярів після переведення Закарпаття у жовту карантинну зону

Опубліковано:

Згідно з карантинними правилами, працювати в жовтій зоні зможуть лише ті навчальні заклади, в яких вакциновано більше 80% персоналу. У Міжгірській громаді такого результату досягнули всі без винятку школи, а в кількох прищепилися всі 100% співробітників. Результат особливо вражаючий, якщо зважити, що аж у 21 територіальній області громади необхідного рівня вакцинації не досягнув жодний (!) навчальний заклад.

Іван Кость, заступник селищного голови Міжгір’я та депутат фракції «Європейська Солідарність» в селищній раді, пояснює такий результат насамперед великою відповідальністю директорів та вчителів перед школярами, а також злагодженою роботою відділу освіти сім’ї, молоді, спорту та культури і центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Результати ЗНО в минулому навчальному році продемонстрували, що на дистанційній формі навчання успішність учнів дуже сильно знижується. Тому наші вчителі не хотіли, щоб це повторилося», – каже він.

За словами Марія Гримут, головної лікарки Міжгірського ЦПМСД і депутатки фракції «Європейська Солідарність» в селищній раді, велика заслуга в такому результаті належить відділу освіти територіальної громади.

«На момент, коли стало відомо про планку в 80%, у нас було вакциновано 45% вчителів. Потім відділ дуже активно включився в організацію вакцинації серед педагогів, а ми вже допомагали їм ресурсом: проводили вакцинацію в будь-який час, їздили вакцинувати в села громади». – розповіла вона.

Крім того, спеціалісти Центру проводили лекції для педагогічних колективів, пояснювали їм, для чого потрібна вакцинація, які можливі наслідки від її використання і т. ін.

Зараз Міжгірська територіальна громада може служити чудовим прикладом іншим громадам, які не хочуть, щоб їхні діти були змушені знову переходити на дистанційне навчання.

Про Захід