Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): Буковина, літо 2021

Опубліковано:

Цьогоріч влітку на Буковині проведуть фінальний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Організаційний штаб змагань, що створений при Чернівецькій ОДА, вже напрацював відповідну програму заходу. Нині її презентували кураторам гри з Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання та міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження».

«Приймати фінал «Джури» – честь та відповідальність для Буковини. Напередодні ми об’їздили всі можливі локації для проведення гри. Нині ж разом із вами хочемо доопрацювати програму, аби захід відбувся на найвищому рівні», – сказала Ірина Ісопенко.

Учасники патріотичної гри, а це близько двохсот дітей, перебуватимуть на Буковині два тижні. Організатори планують провести основні етапи фіналу у Чернівцях, Хотині та Вижниці.

«Не всі області України можуть так злагоджено працювати над організацією «Джури», як Буковина. У вас є чітке розуміння національно-патріотичного виховання та всього, що з ним пов’язано. У фінальному етапі гри ми хочемо донести та показати учасникам усі культурні джерела вашого краю та його історичні родзинки. Таким чином ми закладаємо у дитячу свідомість патріотичні цінності», – зазначив директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько.

Міністерство освіти і науки України

Про Захід