Останні новини Події Регіональні Новини

Врятуй Боржаву: апеляційний суд розглянув скаргу щодо анти-екологічного висновку (Фото, відео)

У Львові Восьмий апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційні скарги, подані забудовником ВЕС та його прибічниками, на рішення суду першої інстанції щодо скасування висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), який дозволяв будівництво вітрової електростанції на полонині Боржава.

Ще 18 березня 2020 року Закарпатський окружний адміністративний суд задовольнив позов активістів Врятуй Боржава у повному обсязі: визнав протиправним та скасував висновок з ОВД, виданий Департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА.

З огляду на складність справи та значний обсяг матеріалів, після двохгодинного засідання у справі про скасування анти-екологічного висновку з ОВД оголосили перерву до 15 год. 29 вересня, інформує Восьмий апеляційний адміністративний суд.

Представники забудовників ВЕС, які і подали апеляційну скаргу, не з’явились і просили розгляд справи відкласти. Однак, враховуючи резонансність справи та що присутність осіб, які не з’явились, не є обов’язковою, засідання відбулося і позивач разом із третіми особами, на боці захисників Боржави, висловили свої аргументи.

На засіданні суду були присутні небайдужі жителі свалявських Березників (Керецьківська ОТГ) та міжгірського Пилипця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =