Волинь: загинуло вісім захисників

Опубліковано:

21 травня 2024 року на території Запорізької області обірвалося життя молодого бійця із села Буяни Торчинської громади – Олексія Будза (1991 р.н.). До лав Збройних сил України Герой був мобілізований у березні 2023 року.

06 червня 2024 року, під час ведення бойових дій загинув солдата Анатолій Сильчук (1973 р.н.), житель села Щитинська Воля Самарівської громади.

У селі Лежниця Поромівської громади відбудеться прощання з Захисником України Олегом Торчило. З 2022 року воїн ніс службу у Збройних силах України. Життя військовослужбовця трагічно обірвалося у рідному селі, під час відпустки.

07 червня 2024 року на території Запорізької області загинув солдат Юрій Дрофа (1998 р.н.). Військовослужбовець, житель м. Чугуїв Харківської області, який після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну переїхав до м. Луцьк та був призваний на військову службу на посаду зовнішнього пілота (оператора) безпілотних літальних апаратів.

У Нововолинську громаду знову надійшла скорботна звістка з фронту. Захищаючи Україну загинув Тарас Жуковський, (1981 р.н.) Житель Нововолинська.

У російському полоні загинув ковельчанин Павло Шайтан (1969 р.н.). Солдат добровольцем пішов на війну. З першого дня повномасштабного вторгнення патрулював рідне місто. Згодом – пішов на фронт. 16 квітня 2022 року воїн потрапив у російський полон. А 28 квітня того ж року у полоні загинув. Його тіло повернули в Україну лише 26 грудня 2023 року. Вчора з Героєм попрощалися у рідному місті.

06 червня 2024 року на Запоріжжі обірвалося життя рожищанина Павла Хоменського (1975 р.н.).

У Рожищенській громаді попрощалися з 59-річним військовослужбовцем Леонідом Павлюком. Захисник у вересні 2023 року помер у російському полоні. Останки воїна повернули на батьківщину під час обміну тілами з рф. Особу встановили з допомогою ДНК-експертизи.

Волинська обласна військова адміністрація

Про Захід