Волонтери із Закарпаття підтримали прикордонників

Опубліковано:

З дружнім візитом до прикордонників зведеного підрозділу Західного регіонального управління, який наразі виконує бойові завдання на півночі України, завітали сьогодні вранці волонтери із Закарпаття.

Голова однієї з місцевих територіальних громад Василь Коштура згуртував підприємців закарпатського села Ракошино довкола ідеї підтримати прикордонників, більшість яких родом із Закарпаття. Волонтери зібрали партію найнеобхіднішого, що може знадобитися захисникам нашої Батьківщини – медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, каремати, взуття, та організували їх оперативну доставку до підрозділу прикордонників.

«Ми добре розуміємо важливість всебічної підтримки наших воїнів. З почуттям великої поваги та вдячності за вашу мужність і самовідданість передаємо сьогодні невеличку допомогу від краян. Ми щиро віримо у вас та у нашу спільну перемогу», – зазначив пан Василь.

Разом з гуманітарною допомогою волонтери передали прикордонникам малюнки від закарпатських дітлахів з побажаннями перемоги та миру. Їх малюнки, зізнаються прикордонники, є найкращою мотивацією та своєрідним оберегом для кожного воїна.

Західне-регіональне управління Держприкордон служби України

Про Захід