Владику Ніла нагородили нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття»

Опубліковано:

У День Соборності – дату, яка символізує національну єдність українського народу та боротьбу за незалежність держави, керівники краю вручили нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» Апостольському адміністратору Мукачівської греко-католицької єпархії Преосвященному владиці Нілу та єпископу Ужгородському і Закарпатському, керуючому Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Варсонофію.

Це спільна відзнака обласної ради та обласної державної адміністрації.

«Символічно, що нагородження відбувається у День Соборності, – відзначив Роман Сарай. – Єдність українського народу перевірена часом.

У цьому наша сила. Жоден ворог не здатний нас зламати. Впевнений, що з Божою допомогою ми досягнемо справедливого миру і відновимо територіальну цілісність України».

Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай висловив щирі слова вдячності владикам за величезний внесок у розвиток духовності та культурної ідентичності краю, міжконфесійного порозуміння, значну благодійницьку, просвітницьку, волонтерську діяльність із забезпечення потреб військових та внутрішньо переміщених осіб.

Закарпатська обласна рада

Про Захід