Закарпатські новини Здоров'я Останні новини

Вірників Закарпаття просять дотримуватися усіх встановлених карантинних обмежень (Фото, відео)

Пресцентр Закарпатської ОДА повідомляє, що начальник управління національностей та релігій Олександр Лях повідомив, що голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков звернувся до керівників релігійних конфесій, які діють на Закарпатті, з проханням дотримуватися усіх встановлених обмежень.

Зокрема, передбачено:

  • у храмах може перебувати одна людина на п’ять метрів квадратних;
  • дотримуватися соціальної дистанції як у приміщеннях, так й надворі;
  • одягати захисні маски, тощо.

Єпископ Закарпатської реформатської церкви, голова Міжконфесійної Духовної Ради області Олександер Зан-Фабіан звернувся до вірників різних конфесій:

« Від імені Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття я закликаю усіх жителів Закарпаття, усіх наших вірян чітко дотримуватися карантинних обмежень. Ми дуже швидко забуваємо і починаємо відхилятися від карантину, коли бачимо якесь покращення.

Лише тоді коли ми бачимо похорон і розуміємо, що людина б ще змогла прожити 20 – 30 років, тільки тоді ми починаємо усвідомлювати усі ризики.

Тому я прошу усіх дотримуватися карантину для того щоб запобігти біді».

Спікери нагадали, що чимало конфесій проводять богослужіння у режимі онлайн, тому, якщо людина перебуває у групі ризику – похилого віку, із хронічними захворюваннями і т.д., краще відкласти похід до церков до покращення епідемічної ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 − 19 =